whatsapp
واردات چوب سرو | فروش و پخش عمده گرده و تخته سرو

واردات چوب سرو

5/5 - (2 امتیاز)
5/5 - (2 امتیاز)

واردات چوب سرو : درخت سرو در دسته سوزنی برگان قرار می گیرد و خزان پذیر نیست البته نوعی خاص از آن وجود دارد که که خزان پذیر است ( سرو مرداب ) که بومی ایران نیست. این درخت در برابر خشکی و کم آبی به خوبی مقاومت می کند اما کمبود آب روی ترکام برگ های آن تاثیر مستقیم دارد و جلوه زیبای آن را تحت تاثیر قرار می دهد.  باید بدانید که کاشت سرو از ساختمان باید با رعایت حدود 20 متر فاصله انجام شود چرا که اگر آب کمی به درخت برسد ریشه های آن در خاک گسترش پیدا می کنند و سبب فرو نشست خاک خواهند شد.

واردات چوب سرو

سرو به سبب چوبی که دارد یکی از مقاوم ترین درخت ها به شمار می رود.و در ایران هم از نمادی ترین درخت ها محسوب می شود.. این درخت می تواند تا ده متر ارتفاع و 80 سانتی متر قطر داشته باشد.

ویژگی های درخت سرو

  • سروناز : در شمال ایران دیده می شود و مهمترین مشخصه آن نحوه قرار گرفتن شاخه هایش است که با زاویه ای 80 تا 100 درجه نسبت به تنه اصلی قرار می گیرند و تاجی به شکل مخروط دارد. از چوب آن در ساختمان سازی، سقف کوبی و…استفاده می شود.
  • سرو زربین : ارتفاع آن تا 15 متر می رسد و شاخه های کوتاهی به موازات تنه اصلی دارد.
  • سرو شیرازی : مخروطی شکل و بلند است اما قطر زیادی ندارد.  برگ های آن به رنگ سبز تیره  و شاخه هایی بسیار پر برگ دارد.
  • سرو سیمین : از مقاوم ترین درخت های سوزنی برگ در دنیاست که در سخت ترین شرایط دوام می آورد و رشد می کند.
  • سرو مرداب :  تنها گونه ای از درخت سور است که خزان پذیر است و در پاییز برگ های آن شروع به ریختن می کنند.

ویژگی های چوب سرو

رنگ چوب سرو به طور کلی زرد مایل به قهوی است که در فصل سرما تیره تر هم می شود. چوب سرو بسیار سبک است و کار روی آن بسیار راحت. انعطاف چوب بالا بوده و می توان در حالت های مختلف از آن بهره برد. مقاومت چوب در برابر آفت های مختلف زیاد بوده و برای خراطی ایده آل است.  از این چوب برای دکوراسیون، نماسازی ساختمان، ساخت گیتار های فلامنکو و دیگر ساز ها. استفاده می شود.

فروش عمده و واردات چوب سرو

مجموعه مگاوود به عنوان تولید کننده دست اول انواع گرده و تخته های روسی فعالیت خود را در سال ۲۰۱۰ در روسیه آغاز کرده است . این مجموعه وارد کننده انواع چوب روسی در ایران به صورت مستقیم می باشد. بدین صورت شما می توانید سفارشات خود را با بهترین قیمت ممکن و به صورت مستقیم از این کارخانه تهیه نمایید. همانطور که می دانید چوب در دو نوع گرده و تخته به فروش می رسد که جهت اطلاع از قیمت و نحوه ثبت سفارش می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.