whatsapp
فروش گرده چوب روسی | پخش و واردات گرده روسی

گرده چوب روسی

4.9/5 - (13 امتیاز)

گرده چوب روسی : چوب ها به شکل های مختلفی مورد اسفاده قرار می گیرند و بنابراین برش های مختلفی دارد از پر استفاده ترین نوع برش ها می توان به برش های گرد اشاره کرد به تنه های درخت که گرد هستند گرده بینه گفته می شود. این گرده بینه ها در ساختمان سازی به عنوان ستون استفاده می شوند و از نظر استحکام بسته به نوع چوب متغیر هستند اما معمولا از درخت بلوط و کاج برای ستون سازی بهره می برند.

گرده بینه چوب روسی

از گرده بینه چوب روسی برای ساخت روکش هم استفاده می شود . روش گرفتن روکش از گرد بینه به روش های لوله بری (peeler) و تراشه بری (Slicer) میباشد .

گرده بينه شكافته : چوب حاصله از گرده بينه هاي شكافته شده.
كنده چوب : چوب كنده و ريشه هاي درخت
بينه : قطعات بريده شده از تنه بوسيله برشهاي طولي
گرده بينه : قسمت هاي جدا شده از تنه در برشهاي عرضي (با مقطع دايره مانند)
گرده بينه شكافته : چوب حاصله از گرده بينه هاي شكافته شده
گرده بينه هاي تجارتي : محصولات چوبي كه در پردازش صنعتي بطور مستقيم مورد استفاده قرار ميگيرد.
گرده بينه بلند : قسمتي از تنه كه داراي قابليت تقسيم به چند گرده بينه اندازه مساوي براي مصرف خاص ميباشد.
بلند گرده بينه مركب : بينه بلندي كه قابليت تقسيم به بينه هائي با اندازه هاي مختلف براي مصارف متفاوت صنعتي را دارا ميباشد.

سفارش و خرید گرده بینه

مگاوود تولید کننده و عرضه کننده انواع گرده چوب های روسی ( فروش و پخش عمده گرده بینه )، تخته ساسنا ،‌یولکا ، نراد و … با عرضه و پخش مستقیم انواع چوب در ایران در خدمت شماست. جهت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

کیفیت گرده تولید شده در کارخانه مگاوود همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید بسیار بالا بوده و با مدرن ترین دستگاه ها پوست کنده می شود. در صورتی که برخی از چوب ها توسط دست پوست کنده می شوند. در این حالت مقداری از پوست روی چوب باقی می ماند که مشکلاتی از قبیل زیر است:

  • عدم استاندارد و ترخیص در گمرک
  • وجود کرم ( لارو ) در چوب
  • گرده هایی که با دست پوست کنده می شوند کیفیت پایین تری داشته در خطوط تولید مشکل ایجاد می کنند.

واردات گرده ساسنا

واردات گرده از روسیه

جهت اطلاعات بیشتر ، خرید و واردات گرده انواع چوب های روسی ( ساسنا ، یل ، بریوزا ، نراد ، یولکا و …  ) می توانید با واحد فروش مگاوود در ایران تماس برقرار کرده و امروز سفارش خود را آغاز کنید. مگاوود تولید کننده مستقیم ، پخش کننده و وارد کننده انواع چوب های روسی در ایران مفتخر است که در خدمت صنعت گران گرامی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *