whatsapp
تخته چهار تراش روسی | فروش و پخش عمده چوب ۴ تراش

تخته چهار تراش روسی

4.9/5 - (9 امتیاز)
4.9/5 - (9 امتیاز)

در میان انواع برش های چوب تخته چهار تراش یا 4 پهلو از همه بیشتر استفاده می شوند این الوار ها از از هر جهت تراش تمیز خورده اند و در ابعاد مختلف برای مصارلف گوناگون به بازار عرضه می شوند در ایران انواع تخته چهار تراش روسی به این شکل وارد کشور می شند و در صنایع مختلف مورد استفاده کارگاه های تولیدی و نجار ها قرار می گیرند. نوع دیگر برش رایج چوب ، چوب گرده بینه است که در این بخش به توضیح آن پرداخته ایم.

پخش تخته چهار تراش روسی

کاربرد تخته چهار تراش روسی

بسته به ابعاد این الوار ها می توان از آن برای به عنوان ستون های مختلف در ساخت اسکلت ساختمان های چوبی ، ساخت ویلاهای چوبی ، ترموود و یا به عنوان کفپوش و… بهره برد.

تخته های ۴ تراش به چند نوع تقسیم می شوند » 

سوزنی برگان ، 4 تراش سبک ، 4 تراش پهن برگان، و 4 پهلوی به دست امده از ضایعات تقسیم می شوند.
گروه اول از درختانی مانند کاج تهیه می شوند و در برابر پوسیدگی بسیار مقاوم هستند.
از درختان صنوبر تبریزی و سپیدار برش های سبک به دست می آید. کاربرد این دسته کاملا به وزن و ابعاد برش بستگی دارد.

از درختان پهن برگ و برش 4 پهلوی آن ها در ساخت مبل های مجلل و لاکچری و همچنین در ساخت آلاچیق ها و کلبه های جنگلی استفاده می شود درختانی نظیر ممرز افرا راش و چنار منایع این نوع چوب ها هستند.

گروه 4 نیز که ضایعاتی می باشد برای صنایعی استفاده می شود که نیاز به چوب گران تر در آن دیده نمی شود. مانند مجسمه سازی و ساخت وسایل دکوراسیون.

چوب ۴ تراش پالت چوبی

تخته ۴ تراش در ساخت پالت های چوبی استفاده می شود

فروش و پخش تخته ۴ تراش

ابعاد چهار تراش روسی از ضخامت ۲۰۵ الی ۷۰۵ در عرض های ۱۵، ۲۰ و ۲۵ به طول ۴۰۰ و ۶۰۰ در بازار موجود می باشند. جهت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش انواع تخته و چوب چهار تراش روسی می توانید با واحد فروش مگاوود ارتباط برقرار کنید.

کارخانه چوب مگاوود واقع در روسیه با مساحت ۲۰ هزار متر، تولید کننده و صادر کننده چوب های روسی می باشد که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز کرده است. این مجموعه انواع تخته های روسی را به صورت مستقیم و بی واسطه در ایران عرضه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.